Arysta

Корпорація Platform Specialty Products оголошує про продаж Arysta LifeScience компанії UPL

Кері, Північна Кароліна (20 липня 2018 року)

Корпорація Platform Specialty Products Corporation (NYSE: PAH) сьогодні оголосила, що погодилася продати Arysta LifeScience (“Аrysta“), свій сегмент аграрних рішень, UPL Corporation Ltd. (“UPL”). Угода створить нову сильну компанію на аграрному ринку, яка, як очікується, стане п’ятою за величиною компанією із захисту рослин у світі. Разом UPL і Arysta утворять нову компанію з більшим портфоліо продуктів та з можливістю надати комплексні рішення для широкого спектру культур. Ми очікуємо, що процедура придбання завершиться наприкінці 2018 року або на початку 2019 року.

Аrysta виросла у складі PlatformSpecialtyProducts, вона зростала в глобальному масштабі за допомогою додаткових придбань, подвоївши потенціал продажу за рахунок науково-технічної бази компанії, і фокусуючи бізнес на високоякісних рішеннях та на розвитку висококваліфікованої команди. UPL– на сьогодні одна із компаній, яка найшвидше розвивається на аграрному ринку, постачальник та виробник засобів захисту рослин. UPL була заснована в 1969 році і розвивалася за її походженням як індійський контрактний виробник засобів захисту рослин до успішного міжнародного виробника з широким спектром брендових продуктів.

Завдяки поєднанню світового досвіду UPLу виробництві діючих речовин високого рівня якості та науково-технічного підрозділу компанії Аrysta, нова компанія зможе забезпечити виробників новими  конкурентоспроможними та диференційованими рішеннями, тим самим ставши “центром комплексного обслуговування” клієнтів на ключових аграрних ринках. Крім того, об’єднаний бізнес розширить присутність на ринку, посилить дистрибуційні мережі та досягне мільйонів фермерів у понад 100 країнах.

Джай Шрофф, Генеральний директор UPL, сказав: “Аrysta має незрівнянний досвід у розробці спеціалізованих регіональних рішень та доповнює наше портфоліо різноманітних продуктів із захисту рослин та для зберігання врожаю. Разом, як “Новий UPL”, ми зможемо виконати нашу місію головного глобального постачальника комплексних рішень, спрямованих на довгострокову підтримку забезпечення харчовою продукцією у світі “.

Дієго Лопес Казанелло, Президент Аrysta заявив: “Сьогоднішнє оголошення – величезний голос довіри до Аrystaта її команди. Обидві компанії значно доповнюють один одного. Масштаби та можливості нової компанії принесуть значну користь виробникам, дистриб’юторам та інноваційним партнерам. Ця угода є початком нового цікавого етапу “.

news-image