Arysta

“АРІСТА ЛАЙФСАЙЕНС УКРАЇНА” НА V ДНІ САДУ

За традицією 5 липня відбулась ключова подія садівничої галузі України – V Національний день саду.


V Національний День Саду зібрав максимальну кількість учасників – понад 450 чоловік, з яких більше 300 – представники сільськогосподарських підприємств з різних областей України. Усього на заході були присутні представники близько 200 господарств.

На фото менеджер з розвитку продуктів (спецкультури) – Микола Свіргоцький та регіональний представник у Вінницькій та Житомирській областях – Сергій Герасимчук

За структурою Національний День Саду був поділений на теоретичну та практичну частини. Таким чином, в рамках заходу були висвітлені найбільш актуальні питання галузі, надані практичні поради і відкриті секрети ефективного ведення садівничої справи.

На фото регіональний представник у Миколаївській, Херсонській та Одеській областях – Суріс Олександр та менеджер з розвитку продуктів (спецкультури) – Свіргоцький Микола

Компанія “Аріста ЛайфСайенс” виступила технологічним партнером заходу та продемонструвала на практиці ефективність продуктів:
– фунгіцидів: Малвін, Сілліт,
– інсектицидів: Версар, Дантоп, Дімілін

– регулятора росту, біостимулянта Атонік Плюс

Кожен бажаючий мав змогу оглянути ділянку яблуневого саду площею 4 га, яка була захищена продуктами «Аріста ЛайфСайенс», а також отримати експертні консультації команди «Аріста ЛайфСайенс Україна»:
менеджера з розвитку продуктів (спецкультури) – Миколи Свіргоцького,
регіонального представника у Вінницькій та Житомирській областях – Сергія Герасимчука,
регіонального представника у Миколаївській, Херсонській та Одеській областях – Олександра Суріса.

news-image