Arysta

«АРІСТА ЛАЙФСАЙЕНС» ЗАВЕРШИЛА ПРИДБАННЯ КОМПАНІЇ «ЕТЕК КРОП СОЛЮШЕНЗ» (ETEC CROP SOLUTIONS) У НОВІЙ ЗЕЛАНДІЇ

Кері, Північна Кароліна 31 травня 2018 р.

Platform Specialty Products Corporation] (NYSE: PAH) оголосила про завершення придбання компанією Arysta LifeScience, яка є її підрозділом у сегменті розробок для сільського господарства, компанії Etec Crop Solutions у Новій Зеландії.

Etec Crop Solutions – значний постачальник агрохімічної продукції у Новій Зеландії. Компанія займається розробками й постачанням високоякісної інноваційної спеціалізованої продукції для пасовищ, овочівництва, польових сільськогосподарських культур, контролю шкідників, вирощування газонної трави й садово-паркового господарства. З 1989 року Etec Crop Solutions розробила близько 160 видів продукції, створивши збалансований портфель різноманітних рішень для новозеландських аграріїв. Серед ключових брендів присутні Duwett®, Flute®, Hammer®, Isomate®, Magister® та Metarex®.

До цього придбання Arysta LifeScience здійснювала збут своєї продукції, зокрема фунгіцидів, гербіцидів, інсектицидів і протруйників насіння, у Австралії й Новій Зеландії через своє підприємство Arysta LifeScience Australia. Завдяки завершенню процедури придбання компанії Etec Crop Solutions у компанії Arysta LifeScience сподіваються на те, що її зміцнена присутність у регіоні дозволить Arysta LifeScience забезпечувати клієнтів в Новій Зеландії продукцією більш широкого асортименту для задоволення специфічних потреб аграріїв цього привабливого ринку.

«Це придбання підкреслює наші зусилля у застосуванні диференційованого підходу до ринків засобів захисту рослин та біологічних рішень, де ми фокусуємося на спеціалізовані продукти та регіональні рішення.» – розповів Ріко Крістенсен, президент Arysta LifeScience North America, Australia and New Zealand. “Компанія Etec Crop Solutions зосереджена на високоприбуткових культурах та інноваціях, що добре поєднується зі стратегією компанії Arysta LifeScience. Ми в захваті від можливості об’єднати наші сили з Etec Crop Solutions з метою отримання користі від їхніх експертних знань у позиціонуванні продукції, а також міцної присутності і зв’язків на зростаючому ринку Нової Зеландії» .

«Наші компанії підходять одне одному ідеально,» – додає Джон Рід, керівник Etec Crop Solutions у Новій Зеландії. «Ми поділяємо філософію і ділову стратегію, в центрі уваги яких є постачання аграріям інноваційних рішень для захисту культур. Ми очікуємо, що взаємодія наших компаній дозволить нам розширити асортимент наших пропозицій і запропонувати ширший спектр продукції аграріям в усіх кутках країни».

У складі Arysta LifeScience компанія Etec Crop Solutions планує спочатку працювати під своїм власним брендом паралельно з найменуваннями її нинішніх торгових марок, поки не здійсниться остаточне об’єднання з Arysta LifeScience.

 

Platform Specialty Products Corporation

Platform Specialty Products Corporation – світовий різносторонній виробник високотехнологічних спеціалізованих засобів захисту рослин та хімічних продуктів і постачальник технічних послуг. До сфери її діяльності належить розробка формуляцій широкого спектра спеціалізованих хімічних продуктів, які продаються численним підприємствам у галузях автомобілебудівництва, сільського господарства, ветеринарії, електроніки, графічних мистецтв та морського видобутку нафти й газу, буріння свердловин. Детальніше з діяльністю Platform Specialty Products Corporation можна ознайомитися за адресою www.platformspecialtyproducts.com.

Arysta LifeScience

Arysta LifeScience є підрозділом Platform Specialty Products Corporation. Маючи понад 250 діючих речовин, Arysta LifeScience у своїй діяльності зосереджена на розробці, реєстрації, виробництві, маркетингу та дистрибуції засобів захисту рослин, у тому числі протруйників насіння й біологічних рішень. У компанії працює близько 3300 осіб у більш ніж 60 країнах, і в 2017 році її дохід склав приблизно 1,9 мільярда доларів США. Arysta LifeScience належить до Platform Specialty Products Corporation (NYSE: PAH), світового різностороннього виробника високотехнологічної спеціалізованої хімічної продукції (www.platformspecialtyproducts.com). Докладніше з діяльністю Arysta LifeScience можна ознайомитися за адресою www.arystalifescience.com.

Etec Crop Solutions

Etec Crop Solutions (раніше відома як Elliott Technologies та Elliott Chemicals Limited) була заснована в 1989 році й займається розробкою продукції для пасовищ, овочівництва, польових сільськогосподарських культур, контролю шкідників, вирощування газонної трави й садово-паркового господарства, та її збутом на ринках Нової Зеландії. Її продукція для обробки культур постачається на ринки виноградарства, вирощування ківі, картоплі, цибулі, хрестоцвітих, зелених овочів, зерняткових і кісточкових фруктів, цитрусових, авокадо, гарбузів, обробки польових культур та виробництва широкого спектра пасовищних, посівних, фуражних та насіннєвих культур. Etec Crop Solutions обслуговує також потреби таких галузей, які лісництво, захист від шкідників, вирощування газонів й контроль росту водоростей. Etec Crop Solutions систематично здійснює інвестиції у поточні дослідження й розробки, створюючи можливості для виготовлення нової й удосконаленої продукції, прискорення процедур реєстрації нових продуктів та розширення реєстрації існуючих на ринку Нової Зеландії продуктів на інші культури.

news-image